facebook instagram
menu

Módní návrhářka Korina Čechmánková ve svém salonu obléká nevěsty do originálních svatebních šatů, ale navrhuje i společenské šaty a elegantní šaty na denní nošení.

svatební šaty, plesové šaty, společenské šaty, koktejlky

 

Zakázkový módní salon

Korina Čechmánková

mikaZakázkový módní salon Mika design byl založen v roce 1991 pod vedením  módní návrhářky Milany Kazíkové.

Korina Čechmánková nastoupila do salonu Mika design po ukončení oděvní školy v Prostějově v roce 1992. V  roce 2009 salon převzala a vede jej dodnes. Pokračuje tak v takřka 30-leté rodinné tradici salonu, která klade důraz na individuální přístup, originalitu, eleganci, atraktivitu, ženskost a krejčovský um.

 

Co nabízíme

Návrhy a zhotovení originálních modelů, vytvoření modelů podle přání zákazníka, dle jeho vlastního návrhu.

Navrhujeme a šijeme svatební šaty, modely pro maminky svateb i družičky malé i velké, dále  vysoce společenské modely, jako jsou  šaty plesové, do tanečních, na maturitní plesy, malé společenské( koktejlky).  A v neposlední řadě také pláště, saka, kalhoty, sukně, bussines módu a elegantní šaty pro každodenní nošení

 

Proč k nám

Nabízíme profesionální a individuální přístup ke každé klientce a jejím přáním či představám. Dokážeme splnit i nestandartní požadavky, máme bohaté zkušenosti jak s extravagantními modely, tak i se šitím modelů velmi specifických velikostí.

 

Od návrhu po realizaci

Zavolejte nebo napište, domluvíme si schůzku v našem salonu, probereme zde Vaše představy a požadavky. Po vytvoření a odsouhlasení návrhu následuje výběr materiálu (nebráníme se ani Vašim vlastním materiálům). Dále následuje měření a zkoušky. Počet zkoušek závisí na složitosti daného modelu, u svatebních jsou to zpravidla 3 - 4 zkoušky. Během zkoušek vidíte, jak se Váš model vyvíjí a formuje, můžeme jej tedy upravovat a případně maličko pozměnit, tak aby hotový model odpovídal Vaší představě. Vše je zakončené závěrečným odzkoušením a předáním modelu.

 

Ceny

Ceny se odvíjí od složitosti a náročnosti modelu, použitého materiálu, či speciálních aplikací a doplňků.  Přibližnou cenu Vám tedy spočítáme podle konkrétního návrhu při Vaší první návštěvě.

 

Každý model je originál.